فال ازدواج زن اسفند با مرد خرداد

دسترسی سریع: فال ازدواج و طالع بینی متولدین هر ماه

زن متولد ماه
مرد متولد ماه
11 -
❤️
09 -

سازگاری زن اسفند با مرد خرداد از شبکه خارج است. خرداد نماینده‌ی عنصر هوا است که به او سرزندگی، شادابی، بی‌ثباتی و علاقه به نوآوری و غیرمعمول بودن بخشیده است. او دائماً در حرکت هستند، در حالی که توسط مردم و خودبینی احاطه شده! اسفند با عنصر آب مرتبط است و دقیقاً نقطه مقابل جوزا است. نشان آبی حساسیت ظریفی به هر آنچه که پیرامونش رخ می‌دهد دارد و به همین دلیل، حالت احساسی‌اش از آرامش تا عصبی بودن دائماً در حال تغییر است. خانم ماهی، به دلیل تغییرات خلق و خو و رفتار مرد خرداد دائماً استرس خواهد داشت.

ماهی نشانی برجسته است، آنها عملی هستند، از آرامش و راحتی لذت می‌برند و دائماً در جستجوی آرامش ذهنی هستند، که به دلیل عدم اطمینان همیشه برای آنها ممکن نیست. آنها دائماً در شک در مورد اعمال خود و اطرافیانشان هستند. دنیای درونی آنها پر از اسرار و تخیل است، به همین دلیل ناسازگاری مرد خرداد آنها را می‌ترساند و دفع می‌کند. نشانه‌های هوا و آب در دیدگاه‌ها و اخلاقیات خود کاملاً متفاوت هستند، که این موضوع از طریق دعواها و رویارویی‌های مکرر آنها آشکار می‌شود. دوپیکر در رویکرد به زندگی بیش از حد سطحی است؛ او به آزادی درونی و بیرونی اولویت می‌دهد. در حالی که خانم ماهی‌ به همدلی روحانی، اعتماد در رابطه و همراهی مادام‌العمر تمایل دارند.

1

سازگاری کلی ماهی و دوپیکر در فال هندی

منجمان باور دارند که زن اسفند و مرد خرداد سازگاری بسیار پایینی با یکدیگر دارند. در نتیجه، انتظار می‌رود که شرکای مختلف با جدایی‌ها و تقابل‌های مداوم روبرو شوند. هر کسی سعی خواهد کرد از موضع خود به عنوان تنها حقیقت موجود دفاع کند. با ادامه رابطه این دو، زن اسفند از ثبات و اعتماد به نفس کمتری برخوردار خواهند شد. چرا که او به اطمینان‌ خاطر درباره آینده مشترک‌شان از شریک خود نیاز دارند، اما مرد خرداد نمی‌تواند این اطمینان را فراهم کند، زیرا اصولاً او نمی‌داند که یک سال دیگر یا حتی روز دیگر کجا خواهد بود. در این حالت، خانم ماهی تلاش خواهد کرد بر یک شریک بی‌مسئولیت کنترل اعمال کند، که تنها باعث خشم او شده و نتیجه آن تلاش‌هایی برای رهایی از زنجیرهای اسارت خواهد بود.

نشانه عنصر هوا تحمل انتقاد را ندارد، اما در مورد خانم ماهی، انتقاد اجتناب‌ناپذیر است. زن اسفند خواهان احساس امنیت در رابطه است و بنابراین تمام تلاش خود را برای مهار کردن شریک سرکش به کار می‌برد. فال هم‌خوانی برج‌های دوپیکر و ماهی، قول چشم‌اندازهای رویایی برایشان نمی‌دهد، اما با تلاش کافی، آن‌ها می‌توانند به درک متقابل دست یابند. برای رسیدن به این هدف، دوپیکر باید از نظر عاطفی بازتر باشد و بیشتر درباره احساسات و تجربیات خود با شریک زندگی‌اش ارتباط برقرار کند. این گونه افشاگری‌ها ممکن است به خانم ماهی آرامش خاطر بدهد، اعتماد به نفس در او ایجاد کند و نیازش به کنترل هر قدم را کاهش دهد. بدین ترتیب، دوپیکر به سطح مطلوب استقلال در رابطه دست می‌یابد، در حالی که ماهی به حس امنیت می‌رسد.

فال ازدواج زن اسفند با مرد خرداد
2

سازگاری عشقی ماهی و دوپیکر

زن اسفند با مرد خرداد هر دو به زیبایی جذب می‌شوند، بنابراین سازگاری برج دوپیکر و ماهی در عشق در بهترین حالت ممکن است، اما بسیار ناپایدار. این وضعیت با واقعیتی که آنها به ندرت در واقعیت با یکدیگر ملاقات می‌کنند، پیچیده می‌شود. آنها در کسب‌وکارها، فعالیت‌ها و سرگرمی‌های متنوعی درگیر هستند. با این حال، اگر این اتفاق بیفتد، نشانه‌های اولیه شبیه به یکدیگر خواهند بود. خانم ماهی، ساده و بی آلایش بودن آقای دوپیکر را تحسین می‌کند. مرد خردادی از گفتگو لذت می‌برد و می‌تواند ساعت‌ها داستان‌های جالبی تعریف کند که بانوی اسفند با دهان باز به آنها گوش دهد. از طرف دیگر، خانم ماهی با رازآلود بودن، حسی بودن و طبیعت رمانتیک خود آقای دوپیکر را جذب می‌کند.

این حالت زیاد دوام نخواهد داشت، همانطور که عشق و شور هیجانی دو طرف رنگ می‌بازند، تصویر شریک عاطفی شروع به تیره شدن می‌کند. احتمالاً خانم ماهی بیش از حد احساساتی، و برای آقای دوپیکر خسته‌کننده خواهد بود. ماهی به سرعت به فرد مورد علاقه‌ی خود پیوند می‌خورد و شروع به بازسازی او برای اهداف خود می‌کند، که چیزی است که دوپیکر از آن متنفر است. سازگاری ماهی و دوقلو در یک رابطه پایین است، زیرا هر دو مسئولیت‌پذیری را دوست ندارند. هر یک از آن‌ها برای داشتن یک رابطه‌ی بلندمدت به یک رابطه‌ی پایبندتر نیاز دارند، کسی که تصمیمات را برای هر دوی آن‌ها بگیرد و زوج را هدایت کند. این دو به خودی خود نمی‌توانند چنین کاری را انجام دهند، به طور غریزی این را حس نمی‌کنند و بنابراین در ترکیب‌شان اعتماد متقابل یا حس امنیت وجود ندارد.

3

سازگاری جنسی ماهی و دوپیکر

مرد خردادی در رختخواب، نماینده یک عاشق نامنظم است. به دلیل ابهام در شخصیت، او ممکن است بین دو افراط نوسان کند، از ملایم و مؤدب بودن تا شورانگیز و تحمل نکردن اعتراض‌ها. زن اسفند طبیعتی ظریف دارد که نیاز به رویکردی منحصر به فرد دارد. او نیاز دارد همه چیز برای عشق و آرامش ذهنی‌اش باشد، خواه سکس اتفاقی باشد یا سکس به خاطر علاقه کوچک‌شان. آن‌ها در دو چیز مشترک‌اند: هر دو از آزمایش کردن و تجربه کردن احساسات غیرمعمول لذت می‌برند. بنابراین، سازگاری زن اسفند با مرد خرداد در رابطه جنسی می‌تواند بسیار موفق باشد، اما تنها برای یک دوره کوتاه. به تدریج، مشکلات زندگی روزمره شروع به جایگزینی در رختخواب آن‌ها می‌کنند. ماهی‌ به دلیل نداشتن یک رابطه پایدار با همسر و اعتقاد به تبادل احساسات، نمی‌توانند زیر پتو آرام بگیرند. دوپیکر به دلیل هوش هیجانی پایین‌، اغلب دچار مشکل در درک اینکه چه اتفاقی در حال رخ دادن است و چگونه باید واکنش نشان دهند، می‌شوند.

4

سازگاری خانوادگی ماهی و دوپیکر

به طور کلی، سازگاری زن اسفند با مرد خرداد در ازدواج‌هایی که در سنین جوانی صورت گیرد، به ندرت موفق است. جوانانی که مواضع و اهداف مشخصی در زندگی ندارند، قادر به پرورش نوعی از روابط که نیازمند قربانی و سازش است، نخواهند بود. خردادی ها بیش از حد با دنیای بیرون درگیرند، آن‌ها به همه چیز به طور همزمان علاقه‌مند هستند و ازدواج فقط باعث خفگی آن‌ها می‌شود. از سوی دیگر، اسفندی ها بیش از حد با خودشان درگیرند، به درون روح خود فرو می‌روند و به دنبال پاسخ به سؤالاتی چون “من کی هستم” و “چرا وجود دارم” می‌گردند. درک متقابل، مهمان نادری برای این زوج است. خردادی‌ها بیش از حد بسته و سطحی، در حالی که اسفندی‌ها بیش از حد احساساتی هستند.

اگر این دو احساسات واقعی نسبت به یکدیگر داشته باشند، به تدریج می‌توانند خود را تنظیم کنند. با گذشت زمان، مرد خرداد کمی به زندگی عادی گرایش پیدا می‌کند، او نهایتاً درمی‌یابد که دائماً نمی‌توان در ابرها پرواز کرد و دنبال ناشناخته‌ها گشت. معنای زندگی، یک رابطه گرم با خانواده و دوستان است. زن اسفند هم توانایی کنترل کردن خودش و نه کنترل شریکش را به دست می‌آورد و به این ترتیب، آزادی اراده و حرکت را به او اعطا می‌کند. بنابراین، سطح سازگاری زن اسفند و مرد خرداد در زندگی خانوادگی ممکن است با گذر زمانی که با هم سپری می‌کنند، افزایش یابد.

 سازگاری عشقی ماهی و دوپیکر
5

سازگاری تجاری ماهی و دوپیکر

زن اسفند و مرد خرداد در کار سازگاری کمی دارند. این دو در یک مورد تأثیر قابل ملاحظه‌ای نخواهند داشت. مرد خرداد ممکن است ایده‌های بسیار خوبی ایجاد کند، اما قادر به پیاده‌سازی آن‌ها نخواهد بود. این دو فقط به ابداع علاقه‌مندند نه به انجام دادن. حتی اگر بخواهند به طور مستقل عمل کنند، احتمال موفقیت آن‌ها کم است، زیرا دوپیکر با قابلیت برنامه‌ریزی، سازماندهی و پیروی از دستورالعمل واضح شناخته نمی‌شود. خانم ماهی در این ترکیب عمل‌گراتر است، او کاری را انجام خواهند داد، اما در فواصل زمانی کوتاه در طول ساعت‌های زیاد، چرا که توسط خیال‌پردازی حواسش پرت می‌شود. بنابراین، در نهایت اینطور است، در حالی که چیزی از دنیای بیرون، مرد خرداد را مشغول می‌کند، دنیای درون خانم متولد اسفند را و هدف مشترک نیز بیکار باقی می‌ماند!

6

سازگاری دوستی ماهی و دوپیکر

دوستی میان زن اسفند با مرد خرداد نیز چندان مایه حسادت نیست. آن‌ها ممکن است در ابتدا برای یکدیگر جالب باشند، اما هرچه بیشتر یکدیگر را بشناسند، هر دو بیشتر ناامید می‌شوند. دوپیکر، خانم ماهی را بیش از حد دقیق، خواهان و یکنواخت می‌یابند. خانم ماهی هم دوقلوی سرکش را سطحی و چرب‌زبان تلقی می‌کند. یک رابطه دوستانه میان آن‌ها ممکن است، تا زمانی که منفعت شخصی در کار باشد، اما بیش از آن نه. ماهی‌ ها صریح و کوشا هستند، هرگز اطلاعات را پنهان نمی‌کنند و به طور کامل به دوست خود اعتماد دارند. آن‌ها انتظار دارند که همان برخورد را در پاسخ دریافت کنند، اما به دست آوردن آن از نماینده عنصر هوا بسیار دشوار است؛ خود او هم نمی‌داند تا چند لحظه بعد چه ایده احمقانه‌ای به ذهنش خواهد رسید!

سوالات متداول

کدام سیاره بر ماه خرداد حکمرانی می‌کند؟

ماه خرداد تحت حکمرانی عطارد، سیاره ارتباطات قرار دارد.

کدام برج زودیاک بهترین جفت برای شراکت طولانی مدت با جوزا است؟

ماه های حمل(فروردین)، اسد(مرداد)، میزان(مهر) و دلو(بهمن) معمولاً به عنوان سازگارترین گروه ها با برج جوزا(خرداد) در نظر گرفته می‌شوند. برج سنبله(شهریور) و حوت(اسفند) معمولاً به عنوان ناسازگارترین نشانه‌ها با برج جوزا شناخته می‌شوند.

آیا جوزا یک علامت ثابت است؟

نه، برج جوزا نشانه‌ای متغیر است.

عنصر وجودی خرداد ماه را شرح دهید.

هوا عنصری است که با هوش و دوپیکر ارتباط دارد. به دلیل اینکه جوزا یک نشانه‌ی هوایی است، افراد متولد این برج به جای احساسی فکر کردن، منطقی و عقلانی فکر می‌کنند.

جدول راهنمای اسامی ماه های زودیاک

نشانهماه (برج)صورت فلکی (زودیاک)طالع بینی
11 -فروردین (حمل)قوچ (Aries)زن فروردین
مرد فروردین
Taurusاردیبهشت (ثور)گاو (Taurus)زن اردیبهشت
مرد اردیبهشت
12 -خرداد (جوزا)دو پیکر (Gemini)زن خرداد
مرد خرداد
02 -تیر (سرطان)خرچنگ (Cancer)زن تیر
مرد تیر
Leo Signمرداد (اسد)شیر (Leo)زن مرداد
مرد مرداد
Virgoشهریور (سنبله)دوشیزه (Virgo)زن شهریور
مرد شهریور
07 -مهر (میزان)ترازو (Libra)زن مهر
مرد مهر
03 -آبان (عقرب)گژدم (Scorpio)زن آبان
مرد آبان
05 -آذر (قوس)کمان (Sagittarius)زن آذر
مرد آذر
Sagittariusدی (جدی)بزغاله (Capricorn)زن دی
مرد دی
04 -بهمن (دلو) کوزه (Aquarius)زن بهمن
مرد بهمن
01 -اسفند (حوت)ماهی (Pisces)زن اسفند
مرد اسفند
جدول راهنمای نشانه های زودیاک به همراه نام لاتین، صورت فلکی، ماه شمسی، و برج

نظر شما چیست؟

شما چی فکر می‌کنید؟

نقطه
Logo