فال ازدواج زن آبان با مرد تیر

دسترسی سریع: فال ازدواج و طالع بینی متولدین هر ماه

زن متولد ماه
مرد متولد ماه
11 -
❤️
09 -

سازگاری زن آبان با مرد تیر در دنیای طالع‌بینی ودایی یک مورد خاص به حساب می‌آید. این دو به ترتیب، چهارمین و هشتمین نشانه‌های زودیاک هستند و هر دو نماینده‌ی عنصر آب می‌باشند. این واقعیت به حس شهودی آن‌ها نسبت به یکدیگر و توانایی‌شان در متمایز شدن از جمع کمک می‌کند. این زوج زودیاک در دنیای اخترشناسی هماهنگ در نظر گرفته می‌شوند. اتحاد آن‌ها در تقریباً تمام جنبه‌های زندگی موفق خواهد بود. این دو به شیوه‌ای اسرارآمیز که قابل توضیح نیست به یکدیگر کشیده می‌شوند. آن‌ها نقص‌های بسیاری را در یکدیگر تشخیص می‌دهند، اما هیچ‌کدام سعی در مبارزه با آن‌ها ندارند و اغلب به راحتی آن‌ها را می‌پذیرند.

زن آبان با مرد تیر از خرید کردن با یکدیگر و ایجاد یک محیط خانگی راحت برای خود لذت می‌برند. مرد تیر به دنبال امنیت است، در حالی که زن آبان به دنبال قدرت است. هر دو به کالاها و منابع خانوادگی، از جمله سهام، اوراق قرضه و ارثیه‌ اهمیت می‌دهند. سرطان و عقرب به خاطر اینکه هر دو وفادار هستند و شدیداً به زندگی خانوادگی خود اهمیت می‌دهند، با یکدیگر سازگار هستند. هر دو زندگی را به عنوان یک تمرین بسیار احساسی و پرشور در ارتباط انسانی می‌بینند.

هیچ یک از طرفین به دنبال قهرمانی نیستند یا برای رهبری درون زوج رقابت نمی‌کنند. رابطه به شکل جادویی خود به خود شکل می‌گیرد. آن‌ها دو ویژگی منفی مشترک دارند، کینه‌توزی و انتقام‌جویی. با این حال، آن‌ها به شکل‌های متفاوتی این ویژگی‌ها را نشان می‌دهند: متولد تیر آزرده شده و پوسته خود را می‌بندد، در نتیجه باعث می‌شود متجاوز احساس گناه و شرم کند. متولد آبان به رویکرد فعال‌تری تمایل دارد، او می‌تواند برای مدت زمان طولانی نقشه‌ی پیچیده‌ای از انتقام را طرح کند.

1

سازگاری کلی عقرب و خرچنگ در فال هندی

زن آبان با مرد تیر به عنوان شریکان ایده‌آل در نظر گرفته می‌شوند زیرا آن‌ها انعکاس خود را در آینه‌ی وجود یکدیگر می‌بینند. خرچنگ تحت حکومت ماه است که باعث ناپایداری احساسی در او می‌شود، که به صورت نوسان‌های خلقی مکرر از شادی تا غم و اندوه بروز می‌یابد. او خجالتی است و گاهی اوقات از توانایی‌های خود نامطمئن؛ ترجیح می‌دهد خود را با یک متحد قوی‌تر احاطه کند تا احساس امنیت کند. تمام این‌ها می‌تواند به این منجر شود که او به سمت عقرب کشیده شود، که تنها تحت حکومت دو سیاره است! طبیعت عقرب به دلیل تأثیر مریخ، درخشان و پرشور است، در حالی که پلوتون به او قدرت و استحکام می‌بخشد. وقتی حسی‌گرایی، شور و قدرت در یک زوج ترکیب می‌شوند، روابط جالب و زیبایی حاصل می‌شود.

فال ازدواج زن آبان با مرد تیر

زن آبان و مرد تیر هر دو بسیار عمیق هستند و مشابه اقیانوس، کف آن‌ها دیده نمی‌شود. عقرب و خرچنگ ممکن است به درون خود فرو روند و عمیق‌تر و عمیق‌تر شوند، تنها برای اینکه با نیرویی وحشت‌انگیز بازگردند. این تطابق عشقی، به خاطر تمایل متقابل آن‌ها برای امنیت عاطفی سطح بالایی از وفاداری دارد. در حالی که مرد تیر انرژی عاطفی خود را به خانواده و خانه اختصاص می‌دهد، خانم آبان بیشتر به زیر و بم‌های زندگی، رازهای پشت نیت‌های دیگران و توانایی خود برای تسلط بر احساسات دیگران علاقه‌مند است. عقرب می‌تواند خرچنگ را فراتر از سطح واقعی چیزها ببرد، در حالی که خرچنگ می‌تواند عقرب را با تجربیات عاطفی آشنا کند و به شریک عقربش یاد دهد که احساس کردن چیزی نیست که از آن ترسید. علاوه بر این، عقرب به کاربردی بودن همسر خرچنگ خود احترام می‌گذارد و خرچنگ نیز حسادت عقرب را دوست دارد، این نشان می‌دهد چقدر عقرب عاشق و قدردان او است.

خرچنگ یک نشانه اصلی است، در حالی که عقرب یک نشانه ثابت است، به این معنی که اگر آنها چیزی را بخواهند، به هر قیمتی که شده آن را دنبال می‌کنند. با این حال، اگر بین آنها اختلافی پیش بیاید، هر دو سعی می‌کنند احساسات دیگری را برای گرفتن بهترین تصمیم برای خودشان مدیریت کنند. حداقل تا زمانی که خلق و خوی خرچنگ تغییر کند یا عقرب وانمود نکند که به توافقی با شریک خود رسیده است. با این وجود، فال هماهنگی خرچنگ-عقرب پیش‌بینی می‌کند که روابطی قوی و پایدار با ویژگی‌های وفاداری و درک متقابل خواهد داشت. نشانه‌های آبی شخصیت‌های پیچیده‌ای دارند، که این امکان را به آنها می‌دهد تا طی زندگی خود از یکدیگر یاد بگیرند. آنها می‌توانند دوستان نزدیک، عاشقان پرشور یا همکار باشند.

2

سازگاری کسب‌و‌کار عقرب و خرچنگ

سازگاری زن آبان با مرد تیر در محیط کار مفید است، این دو نفر به خوبی با هم ارتباط برقرار می‌کنند و برای به پایان رساندن منطقی هر کار و به دست آوردن نتیجه با هم همکاری می‌کنند. فرزند ماه توانایی تولید ایده‌های نوآورانه‌ای را دارد که می‌توانند در آینده به پروژه‌های موفق تبدیل شوند. عقرب‌ها در کار فعال‌تر هستند، اما باید زبان خود را کنترل کنند تا به طور تصادفی با کلام تند، خرچنگ لطیف را نرنجانند. و آقای خرچنگ هم به نوبه خود، باید خردمندی به خرج دهد تا شوخی‌های همکار را از دست ندهد.

زن آبان و مرد تیر یک جفت کاری جالب می‌سازند. هر دو نشانه‌های آبی هستند و اهداف مشترک آنها خیلی فراتر از اتمام وظایف محول شده و بازگشت به خانه گسترده است. خرچنگ می‌خواهد تفاوتی در جهان ایجاد کند و اغلب مشاغلی که در آن به دیگران کمک‌ می‌کند را برای برآورده کردن این خواسته انتخاب می‌کند. عقرب، از طرف دیگر، می‌خواهد به عمق رازهای عاطفی جهان نفوذ کند. اگرچه این دو ممکن است ساعت‌ها در مورد دامنه و تأثیر کار مشترک‌شان بحث کنند، نتیجه به نفع همه است. وقتی آنها منابع خود را برای حل مشکلات مشترک به کار می‌گیرند موفق می‌شوند.

3

سازگاری دوستی عقرب و خرچنگ

سازگاری زن آبان با مرد تیر در دوستی یکتا است، زیرا رابطه آن‌ها واقعاً صادقانه و اصیل است. آن‌ها با نیمه کلمات و نیم نگاه‌ها با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و هرگز از موضوعات برای صحبت کردن تهی نمی‌شوند. هر دو جاه‌طلب هستند، به این معنی که هیچ‌گاه شک و تردیدی بین آن‌ها وجود نخواهد داشت، چه برسد به دروغ. این نوع دوستی اغلب تا پایان عمر دوام دارد. آن‌ها یکدیگر را دوست دارند و در زمان‌های نیاز به کمک یکدیگر می‌آیند. این موقعیتی است که یک پیوند معنوی ناگسستنی بین دوستان وجود دارد.

4

سازگاری عشقی عقرب و خرچنگ

وقتی زن آبان با مرد تیر برای اولین بار یکدیگر را ملاقات می‌کنند، بلافاصله جذب یکدیگر شده و علاقه‌ای بی‌سابقه به یکدیگر نشان می‌دهند. هر دو محتاط هستند و بنابراین برای مدتی عاشق خود را زیر نظر می‌گیرند، خصوصیات درونی و امکانات بالقوه او را بررسی می‌کنند. این دو در انتخاب شریک خود جدی هستند و در نتیجه، رابطه‌شان شتاب زده نیست. سازگاری زن آبان با مرد تیر در روابط عالی است، به دلیل اعتماد متقابلی که تقریبا بلافاصله شکل می‌گیرد. خانم آبانی، یاری حسودی است. با این حال، در رابطه با مرد تیر این ویژگی‌ کمتر آشکار است، چرا که او کاملاً به رابطه متعهد است و هیچ شکی در مورد وفاداری یا قابلیت اعتماد به او را برانگیخته نمی‌کند.

 سازگاری عشقی عقرب و خرچنگ

آقای خرچنگ قدردان است وقتی شریک زندگی‌اش پرشور و حسی با او رفتار می‌کند. در مقابل، او با مهربانی، گرمی و مراقبت خود، عقرب را در آغوش می‌کشد. هر دو احساس اهمیت و ارزش دارند، که این باعث می‌شود سازگاری بین زن آبان با مرد تیر در عشق بسیار مفید باشد. نشان ماه دارای سازماندهی روحانی ظریفی است که درک آن اغلب برای دیگران دشوار است؛ گاهی اوقات، خودش هم قادر به درک آن نیست و در نتیجه رنج می‌برد. عقرب شریکی است که می‌تواند حالت او را حس کند، به خاطر شهود و ارتباط معنوی‌ای که آنها به اشتراک دارند. خرچنگ هم به نوبه خود، توانایی همدلی و قرار گرفتن در جای دیگری و درک نیازهایش را دارد.

زمانی که این زوج آرزوی مشترکی داشته باشند، آرزوی آنها برآورده خواهد شد. با این حال، اگر دیدگاه‌های آنها از هم متفاوت باشد باید مراقب باشید! خرچنگ شروع به جر و بحث خواهد کرد و عقرب آن را به پایان می‌رساند. هر دوی خرچنگ و عقرب توانایی دستکاری عاطفی را به منظور انتقام جویی دارند. به جای اینکه اجازه دهند مناقشات و احساسات بد رشد کنند و عمیق‌تر شوند، این شرکای رمانتیک باید در مورد چیزهایی که واقعاً برایشان مهم است به گفتگو بپردازند تا به سازشی عادلانه دست یابند. عقرب و سرطان تقریباً می‌توانند هر کاری انجام دهند اگر یاد بگیرند به یکدیگر اعتماد کرده و باور داشته باشند. این رابطه عاشقانه فقط در صورتی شکست خواهد خورد که هر دو شریک قادر به غلبه بر ویژگی‌های بد خود مانند لجاجت و خودسری نباشند.

5

سازگاری جنسی عقرب و خرچنگ

به عنوان شرکای جنسی، سازگاری زن آبان با مرد تیر بسیار خوب است، بنابراین می‌توان گفت که خرچنگ و عقرب شرکای ایده‌آلی برای رابطه جنسی هستند. متولد تیر شخصیتی بسیار حسی و پرشور است که کیفیت را بر کمیت جنسی ترجیح می‌دهد. در جستجوی تجربیات پرشور، تمام تخیل خود را به کار می‌گیرد، او سرشار از ایده‌های غیرمعمول است و قادر است با تجربیات جدید، زندگی جنسی خود را روشن و جذاب کند.

خانم عقرب برای او زوجی ایده‌آلی است، چرا که او طرفدار روابط جنسی بی‌هیجان و خسته‌کننده نیست. گاهی اوقات، غرق در لذت‌های جنسی، ممکن است کارهایش به جایی برسد که انحرافات نمایان شوند. واکنش برج خرچنگ توسط ویژگی‌های شخصیتی و هوروسکوپ او تعیین خواهد شد. کسانی که شجاع‌تر هستند، از ایده‌های شریک زندگی‌شان استقبال می‌کنند و هر دوی آن‌ها توسط تجربیات و احساسات جدید شگفت‌زده خواهند شد. خرچنگی دیگر ممکن است از چنین رفتارهای خارق‌العاده‌ای از طرف شریکش وحشت‌زده شود. در این حالت، شرکا باید مذاکره کرده و محدودیت‌های خود را بیان کنند.

6

سازگاری خانوادگی عقرب و خرچنگ

سازگاری زن آبان با مرد تیر در ازدواج بسیار مطلوب است، آنها می‌توانند خانواده‌ای قوی، از نظر مالی امن و مرفه ایجاد کنند. در حالی که عقرب در کسب درآمد برتری دارد، خرچنگ در حفظ و افزایش سرمایه انباشته تبحر دارد. رابطه آنها بر پایه اعتماد و درک متقابل استوار است؛ آنها همچون کوهی در برابر یکدیگر ایستادگی می‌کنند و هر کسی که بخواهد آرامش آنها را برهم بزند ممکن است عواقب جدی به بار آورد. هر دو از مدافعان پرشور یار خود هستند، که تحسین و گاهی حسادت افراد دیگر را برمی‌انگیزد. اگر نشانه‌های آبی تصمیم به قانونی کردن رابطه خود بگیرند، احساسات آنها صادقانه و عمیق است، چرا که خانواده از اهمیت بالایی برای هر دو طرف برخوردار است.

عقرب شخصیتی پایدارتر و مطمئن‌تر از همسر خود دارد، اما با گذشت زمان، مقاومت خود را کنار خواهد گذاشت و یاد می‌گیرد به توصیه‌های خرچنگ گوش دهد که، گرچه در ظاهر اینطور به نظر نمی‌رسد، اغلب اوقات نصایح تو حکمت‌آمیز از آب درمی‌آید! در عوض، متولد تیر در کنار همسری قوی و قابل اعتماد، حس امنیت و اطمینان پیدا می‌کند که او را تشویق می‌کند تا فعال‌تر باشد و به توانایی‌های خود بیشتر اعتماد کند. سازگاری خرچنگ و عقرب در زندگی خانوادگی با گذشت هر سال مستحکم‌تر می‌شود، به‌ویژه با تولد فرزندانی که هر دو والد به آنها عشق می‌ورزند. طلاق میان چنین زوج‌هایی پدیده‌ای نادر و در شرایطی افراطی روی می‌دهد که بر اثر موانع برطرف‌نشدنی ایجاد شده است.

سوالات متداول

تیر ماهی ها با چه کسانی احساس راحتی بیشتری می‌کنند؟

تیر ماهی ها وقتی با افراد متولد نشانه‌های عقرب (آبان)، ثور (اردیبهشت) و جدی (دی) هستند، در راحت‌ترین حالت خود هستند.

خصوصیات مردم متولد ماه تیر چیست؟

عمق احساسی برج سرطان و نگرش طبیعی‌اش به مراقبت و نگهداری، او را به فردی جذاب برای قرارهای عاشقانه و شریکی کاملاً شگفت‌انگیز تبدیل می‌کند.

چگونه می‌توان یک فرد متولد تیر را خوشحال کرد؟

وقتی یک فرد متولد تیر ابراز تحسین و عشق به شما می‌کند، به یاد داشته باشید که لطف او را جبران کنید. مطمئن شوید که قدر عشقی که به شما می‌دهد را می‌دانید و احساس فریب خوردگی به او دست ندهد.

۴. نشانه‌ی سرطان متعلق به کدام عنصر است؟

سرطان یکی از نشانه‌های زودیاک عنصر آب است.

جدول راهنمای اسامی ماه های زودیاک

نشانهماه (برج)صورت فلکی (زودیاک)طالع بینی
11 -فروردین (حمل)قوچ (Aries)زن فروردین
مرد فروردین
Taurusاردیبهشت (ثور)گاو (Taurus)زن اردیبهشت
مرد اردیبهشت
12 -خرداد (جوزا)دو پیکر (Gemini)زن خرداد
مرد خرداد
02 -تیر (سرطان)خرچنگ (Cancer)زن تیر
مرد تیر
Leo Signمرداد (اسد)شیر (Leo)زن مرداد
مرد مرداد
Virgoشهریور (سنبله)دوشیزه (Virgo)زن شهریور
مرد شهریور
07 -مهر (میزان)ترازو (Libra)زن مهر
مرد مهر
03 -آبان (عقرب)گژدم (Scorpio)زن آبان
مرد آبان
05 -آذر (قوس)کمان (Sagittarius)زن آذر
مرد آذر
Sagittariusدی (جدی)بزغاله (Capricorn)زن دی
مرد دی
04 -بهمن (دلو) کوزه (Aquarius)زن بهمن
مرد بهمن
01 -اسفند (حوت)ماهی (Pisces)زن اسفند
مرد اسفند
جدول راهنمای نشانه های زودیاک به همراه نام لاتین، صورت فلکی، ماه شمسی، و برج

نظر شما چیست؟

شما چی فکر می‌کنید؟

نقطه
Logo