فال ازدواج زن مرداد با مرد مرداد

دسترسی سریع: فال ازدواج و طالع بینی متولدین هر ماه

زن متولد ماه
مرد متولد ماه
11 -
❤️
09 -

متولدین مرداد دقیقاً به عظمت حیوان نمادین ماه تولد خود، شیر هستند. به عنوان پادشاه زودیاک، آنها به غرور و شکوه خود می‌بالند. زمانی که دو موجود باشکوه چنین با هم پیوندی تشکیل می‌دهند، توجه تمام افراد اطرافشان را به خود جلب می‌کنند. تقریباً مثل این است که نمایشی توسط دو فرد مهمان‌دوست برپا شده که لایق یکدیگر هستند. زن مرداد و مرد مرداد از روحیه قوی یکدیگر لذت می‌برند. در حالی که آنها خود را در شور و اشتیاق یکدیگر مست می‌یابند، از فاش کردن خواسته‌های خود نسبت به یکدیگر نیز پرهیز نمی‌کنند. جلال عشق زن مرداد و مرد مرداد از شور و هیجانی که دارند آشکار است. این رابطه قوی از سازگاری بالای خانم و آقای شیر حکایت می‌کند. هر دوی آنها، صرف‌نظر از اینکه چقدر درون‌گرا باشند، قادر به اجتماعی شدن و در نتیجه برقراری رابطه‌ در میان دوستان و آشنایان خود هستند. زمانی که شرایط سخت می‌شود، این دو می‌توانند از اعتماد به نفس یکدیگر تغذیه کنند. با این حال، با وجود عظمت عشق زن مرداد و مرد مرداد، گاهی اوقات ممکن است خود را در موقعیت‌های تضاد بیابند. مردادی ها افرادی خودمحور هستند که می‌توانند عشق و اشتیاق زیادی به یار دلدار خود دهند به شرطی که روح آنها با تعریف و تمجید تغذیه شود. حال این سوال مطرح می‌شود که زندگی کدام یک در این رابطه حول محور دیگری می‌چرخد. این نقش می‌تواند برای هر دو نفر بسیار فرساینده باشد.

1

سازگاری کلی شیر و شیر در فال هندی

زن مرداد و مرد مرداد دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های مثبت هستند، اما تقریبا به همان اندازه ویژگی‌های منفی نیز دارند. هرچند شخصیت هر فرد با دیگری متفاوت است، اما بیشتر افراد با نشانه‌های مشابه زودیاک می‌توانند با یکدیگر ارتباطی واقعی برقرار کنند. هر دو نفر باید تلاش کنند تا نیازهای یار خود را به درستی درک کنند. مهم‌تر از آن، آن‌ها باید یاد بگیرند که از خودخواهی‌های خود بگذرند و چیزها را آن‌طور که هست ببینند نه اینکه اقدامات شرکای خود را به عنوان چیزی که ممکن است به شهرت‌شان آسیب بزند، تصور کنند.

بهترین جنبه‌ی سازگاری زن مرداد و مرد مرداد این است که آن‌ها برای مدت زمان طولانی کینه دیگران را در دل نگه نمی‌دارند . اگرچه هر دو خودخواهی‌ زیادی دارند و دعواها بین دو نفر از یک نشانه اجتناب ناپذیر است، آن‌ها به زودی آشتی کرده و به پیش می‌روند. صبح روز بعد دوباره همه چیز خوب و خوش خواهد بود، گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است. داشتن این ویژگی نادر و عالی است. علاوه بر این، اگرچه هر دو می‌توانند مغرور و خودخواه باشند، گرمای درون قلب‌هایشان و صداقت در رابطه آن‌ها کمک می‌کند تا از موقعیت های سخت زندگی عبور کنند.

فال ازدواج زن مرداد با مرد مرداد
2

سازگاری کسب‌وکار شیر و شیر

هنگامی که صحبت از سازگاری زن مرداد و مرد مرداد در کسب و کار به میان می‌آید، رابطه می‌تواند به دلیل اهداف حرفه‌ای مشترک و اشتیاق به ایده‌های جدید، شدید و هیجان‌انگیز باشد. متولدین مرداد که تحت سلطه خورشید هستند، هر دو به دنبال نقش‌ رهبری و تحسین هستند، که می‌تواند به مبارزات گاه و بیگاه برای برتری منجر شود. علی‌رغم رقابت‌هایشان، اگر بتوانند از خودخواهی‌شان بگذرند، طبیعت رقابتی خود را مدیریت کرده و بر اهداف مشترک تمرکز کنند، پتانسیل تشکیل یک شراکت موفق را دارند. مردادی ها می‌توانند پیوندهای قوی برقرار کرده و دوستان خوبی برای یکدیگر شوند.

3

سازگاری دوستی شیر و شیر

مردادی ها می‌توانند در میان عزیزان خود بسیار مهربان و دوستانه رفتار کنند. بنابراین سازگاری دوستی زن مرداد و مرد مرداد به طور مقایسه‌ای بهتر از آن چیزی است که شاید انتظار برود. شیرها با شور و شوق و اعتقاد قوی به موفقیت و اعتماد به نفس شناخته می‌شوند. در دوستی این دو، این اعتقاد اغلب مفید است چون آن‌ها می‌توانند اعتماد به نفس خود را از اعتقاد دیگری بازیابند. مردادی ها همچنین در زمینه قابلیت اعتماد، عالی هستند. در اکثر موارد، آن‌ها به راحتی خود را برای دوستی‌شان فدا می‌کنند. با این حال، این عمل به ندرت از جایگاه عشق و محبت عمیق می‌آید. بلکه از اعتقاد به یک دوستی کامل که در ذهن‌شان دارند، نشأت می‌گیرد. آن‌ها همچنین دروغگویان بدی هستند که می‌تواند در موقعیت‌هایی که یک دروغ مصلحتی ممکن است کارآمد باشد، با مشکل مواجه شوند. در کل، سازگاری دوستی اسد با اسد عالی است، تا زمانی که بدگمانی به دلیل عوامل خارجی وارد نشود. خودبزرگ‌بینی آن‌ها بیش از حدی است که بتوانند با یکدیگر روبرو شوند و توانایی‌شان در دروغ گفتن هم کمکی به این موضوع نمی‌کند.

4

سازگاری عشقی شیر و شیر

سازگاری عشقی زن مرداد و مرد مرداد بسیار زیاد است. شیرها از جلال و شکوه لذت می‌برند، پس در رابطه عاشقانه‌شان ابراز احساسات علنی زیادی وجود خواهد داشت، آن‌ها عشق جاودانه خود را آشکارا نشان می‌دهند و یارشان را با گل و هدایا و غافلگیری‌های عاشقانه خوشحال می‌کنند. سازگاری عشقی زن و مرد مرداد آشکار است و از آنجایی که شیر نشانه‌ای است که تحت حکمرانی خورشید قرار دارد، آن‌ها درخشش زیادی به زندگی اطرافیان‌شان می‌بخشند. با این حال، گاهی اوقات ممکن است کشمکش برای برتری وجود داشته باشد. آن‌ها باید یاد بگیرند چگونه این مسئله را حل کنند، زیرا در غیر این صورت می‌تواند به مشکلات بزرگی در آینده منجر شود.

زن مرداد و مرد مرداد
5

سازگاری جنسی شیر و شیر

زن مرداد و مرد مرداد می‌توانند بسیار رقابتی باشند. در یک رابطه، همیشه ترجیح می‌دهند که فرد غالب باشند. این مسئله ممکن است در رابطه‌ای که یکی از شرکا تابع است، چندان مشکل‌ساز نباشد،اما در مورد سازگاری یک زوج اسد با اسد، واضح است که چگونه چنین روابطی به آسانی می‌توانند فرو بپاشند. با وجود این تناقض، سازگاری جنسی اسد با اسد بسیار قابل توجه است چون هر دو به یک اندازه پرشور هستند. بیشتر اوقات، آن‌ها همان سرزندگی را از نظر خواسته‌ها و نیازهای جنسی از یار خود را نیز دارند. در رابطه‌ای که یک مردادی در بیان خواسته‌های جنسی خود کمی کم‌روتر از دیگری است، شیر دیگر به نجات می‌پرد. این نوع از رابطه جنسی می‌تواند یکی از وحشی‌ترین و داغ‌ترین ها باشد. با این حال، ممکن است همانطور که رابطه‌شان پیش می‌رود، کمی تردید وجود داشته باشد چرا که با وجود برخی بی‌خیالی‌ها، مردادی ها تمایل به ارتباط معنوی و حسی بر فراز رابطه جنسی بی‌معنی دارند. بنابراین توانایی کنار گذاشتن نمایش‌های خودخواهانه‌شان برای شکوفایی عشق زن مرداد و مرد مرداد ضروری است و بعید است که فرصتی بهتر از رابطه جنسی وجود داشته باشد تا ماهیت واقعی یک فرد را درک کنیم.

سازگاری جنسی زن مرداد و مرد مرداد می‌تواند مسئله‌ای پیچیده باشد. اگرچه آن‌ها می‌توانند بدون داشتن صمیمیت نیز از رابطه جنسی لذت ببرند، قطعاً ترجیح می‌دهند که صمیمیت عاطفی نیز داشته باشند، که با توجه به خودخواهی‌ زیادشان می‌تواند دشوار باشد. شور و هیجانی که شیرها به رختخواب می‌آورند می‌تواند رابطه زن مرداد و مرد مرداد را برای مدت زمان طولانی ادامه دهد، اما اگر آن‌ها بتوانند آن را با اعتماد و اطمینان کامل ترکیب کنند، رابطه بسیار بیشتر دوام خواهد آورد. به همین دلیل است که وقتی صحبت از رابطه جنسی می‌شود، شیرها به دنبال شرکایی می‌گردند که بتوانند درونی‌ترین احساسات خود را به آن‌ها ابراز کنند.

6

سازگاری خانوادگی شیر و شیر

جنبه‌ی مثبت سازگاری خانوادگی زن مرداد و مرد مرداد این است که درک روشنی در زندگی‌شان وجود دارد. به عنوان دو عضو از یک نشانه‌ی زودیاک یکسان، مرد و زن شیر معمولاً ارزش های مشابهی مانند شجاعت، پاکی و قدرت درونی را ارج می‌نهند. دقیقاً به همین دلیل است که آن‌ها یکدیگر را ارزشمند می‌دانند و این امر به طور چشمگیری به سازگاری عشقی اسد با اسد کمک می‌کند. چیزی که آن‌ها بیش از هر چیزی احترام می‌گذارند، درک تقسیم وقت برای کار و برای تفریح است. وقتی کار می‌کنند، ۱۰۰ درصد توان خود را به کار می‌گذارند و وقتی تفریح می‌کنند، ۱۰۰ درصد توان خود را به تفریح اختصاص می‌دهند.

با این حال، همه چیز در سازگاری زن مرداد و مرد مرداد خوب و خوش نیست. شیرها، همانطور که قبلاً گفته شد، بسیار خودخواه هستند و تقسیم وظایف و مسئولیت‌ها در این رابطه کار آسانی نخواهد بود. یک راه حلی که پیشنهاد می‌شود این است که آن‌ها باید درک کنند به جای تلاش برای کنترل و تسلط بر دیگری، بهتر است که تاج را با هم به اشتراک بگذارند و با توجه به استعدادها و نقاط قوت فردی‌شان، تصمیم بگیرند که چه کسی در کدام زمینه‌ی زندگی رهبری را در دست بگیرد.

پرسش های متداول

کدام سیاره بر مرداد ماه حکومت می کند؟

علامت شیر توسط خورشید اداره می شود.

کدام زودیاک از نظر رابطه طولانی با متولد مرداد بهترین جفت است؟

برج حمل (روردین)، جوزا(خرداد)، ترازو(مهر) و قوس(آذر) عموماً سازگارترین ماه ها با مرداد در نظر گرفته می شوند. برج ثور(اردیبهشت) و عقرب(آبان) به طور کلی کمترین سازگاری با مرداد را دارند.

آیا مرداد یک علامت ثابت است؟

بله، شیر یک نشانه ثابت است. آنها متحرک و سرسخت هستند.

عنصر وجودی مردادی ها را شرح دهید.

آتش عنصر مرتبط با مرداد است. عنصر آتش ماهیتی مردانه یا یانگ دارد و ماهیت اصلی آن در بیرون فعال و گویا است.

جدول راهنمای اسامی ماه های زودیاک

نشانهماه (برج)صورت فلکی (زودیاک)طالع بینی
11 -فروردین (حمل)قوچ (Aries)زن فروردین
مرد فروردین
Taurusاردیبهشت (ثور)گاو (Taurus)زن اردیبهشت
مرد اردیبهشت
12 -خرداد (جوزا)دو پیکر (Gemini)زن خرداد
مرد خرداد
02 -تیر (سرطان)خرچنگ (Cancer)زن تیر
مرد تیر
Leo Signمرداد (اسد)شیر (Leo)زن مرداد
مرد مرداد
Virgoشهریور (سنبله)دوشیزه (Virgo)زن شهریور
مرد شهریور
07 -مهر (میزان)ترازو (Libra)زن مهر
مرد مهر
03 -آبان (عقرب)گژدم (Scorpio)زن آبان
مرد آبان
05 -آذر (قوس)کمان (Sagittarius)زن آذر
مرد آذر
Sagittariusدی (جدی)بزغاله (Capricorn)زن دی
مرد دی
04 -بهمن (دلو) کوزه (Aquarius)زن بهمن
مرد بهمن
01 -اسفند (حوت)ماهی (Pisces)زن اسفند
مرد اسفند
جدول راهنمای نشانه های زودیاک به همراه نام لاتین، صورت فلکی، ماه شمسی، و برج

نظر شما چیست؟

شما چی فکر می‌کنید؟

نقطه
Logo
ثبت نام در سایت