فال ازدواج زن شهریور با مرد شهریور

دسترسی سریع: فال ازدواج و طالع بینی متولدین هر ماه

زن متولد ماه
مرد متولد ماه
11 -
❤️
09 -

سازگاری زن شهریور با مرد شهریور، ایده‌آل به نظر می‌رسد. دو فرد متولد نشان سنبله یا دوشیزه، بازتاب دقیق “من و تصویر من” در رابطه هستند. عطارد، خدای بازرگانی و ارتباطات، در زندگی متولدین سنبله حضور دارد. آنها به دلیل عطارد، به طور کلی در سازماندهی زندگی‌شان موفق هستند. متولدین شهریور مواظب، محتاط و مسئولیت‌پذیرند و در هر کاری به دنبال رسیدن به ایده‌آل هستند. آنها از یک محیط پایدار و امن لذت می‌برند و به همین دلیل هر عملی را برای مدت زمان طولانی برنامه‌ریزی می‌کنند.

یک شهریوری احساسی است و به همین دلیل، خلق و خویش به طور مکرر تغییر می‌کند. این به دلیل تأثیر انرژی ناپایدار عطارد بر او است؛ همانند سیاره‌شان، یک نیمکره از آنها پوشیده از یخ دائمی است، در حالی که نیمکره دیگر بسیار داغ است و به ۳۵۰ درجه سلسیوس می‌رسد. آنها کنترل بسیاری روی اعمال و گفتارشان دارند و از نمایش علنی احساسات خودداری می‌کنند. آنها زمان می‌گذارند تا افراد را ارزیابی کنند، به این معنی که تنها افراد آزمایش‌ شده‌ای که در مورد آنها شکی ندارند، اطرافشان را احاطه کرده‌اند. عطارد نه تنها عناصر خاکی را گرم می‌کند و از آنها مراقبت می‌کند، بلکه زندگی‌شان را نیز کنترل می‌کند تا آنها را از موانع و حوادث ناگوار محافظت کند.

1

سازگاری کلی دوشیزه و دوشیزه در طالع‌بینی هندی

در دنیای طالع بینی، سازگاری زن شهریور با مرد شهریور نشان می دهد که متولدین قابل احترام عطارد به عنوان یک تکیه گاه قدرتمند و محافظ محکم برای یکدیگر عمل می کنند. آنها تصاویر آینه‌ای یکدیگر هستند، با این حال تفاوت‌هایشان ناشی از تربیت منحصر به فرد و فال‌های اختصاصی‌شان می‌باشد. در ابتدا، افراد بر ویژگی‌های مثبت و مشابه شریک زندگی‌شان تمرکز می‌کنند. اما با توجه به گرایش طبیعی آنها به نقد همه کس و همه چیز از جمله خودشان، نهایتاً ویژگی‌های نامطلوب را در شریک خود نیز مشاهده خواهند کرد. با وجود این، سازگاری دوشیزه و دوشیزه همچنان نسبتاً قوی باقی می‌ماند، زیرا آنها اهمیت یکدیگر را درک می‌کنند و مایل نیستند از چیزی که خوب کار می‌کند دست بکشند.

آن‌ها در کنار دیگری احساس راحتی می‌کنند، هم آرام و منطقی هستند و هم تفکر راهبردی و عقلانی، کاربردی بودن و سخت‌کوشی قابل تحسینی دارند. شراکت موفق‌تری که توسط فال همخوانی برج سنبله با سنبله پیش‌بینی می‌شود شامل زوج‌هایی است که یا جوان بوده و بنابراین به سرعت خود را وفق می‌دهند، یا اختلاف سن قابل توجهی دارند، که در این صورت فرد مسن‌تر و با تجربه‌تر، رهبری رابطه یا ازدواجشان را بر عهده خواهد داشت.

فال ازدواج زن شهریور با مرد شهریور
2

سازگاری کسب و کار دوشیزه و دوشیزه

سازگاری موفقیت‌آمیز بین دو فرد متولد ماه شهریور در محیط کار، نتایج مثبتی به همراه دارد. آن‌ها با پشتکار، استقامت و توانایی برنامه‌ریزی خوب شناخته شده‌اند. اگر یک نماینده سیاره عطارد موفقیتی کسب کند، دو نماینده عطارد به راحتی می‌توانند پاداش‌های خود را دو برابر کنند. برای اجتناب از اختلافات احتمالی که به خاطر تمایل آن‌ها به آموزش دادن به ذهن دیگری ایجاد می‌شود، ابتدا باید توافق کنند که چه کسی رهبری تیم را به عهده خواهد گرفت.

3

سازگاری دوستی دوشیزه و دوشیزه

سازگاری زن و مرد شهریور در دوستی بسیار بالا است، هم در نوع زن-مرد و هم در ترکیب همجنس. این فرد منحصر به فرد است به این دلیل که آماده است تا برای یک دوست، تا پایان راه برود. او حمایت و نگرانی واقعی برای سلامتی یک عزیز را نشان می‌دهد. شهریوری ها تنها با افرادی که در حد و اندازه خود می‌دانند معاشرت می‌کنند، پس اگر توانستید به دایره دوستان او راه پیدا کنید، نشان می‌دهد که توانستید توجه روح او را به دست آورید و او واقعاً قدر شما را می‌داند. یک شهریوری در دوستی بسیار وفادار است، همیشه به کمک می‌آید و شانه‌ای امن برای تسکین غم هاست. این روابط پتانسیل دارند که یک عمر دوام بیاورند و شاید تبدیل به ارتباط خانوادگی شوند.

4

سازگاری عشقی دوشیزه و دوشیزه

سازگاری عشقی بین زن شهریور با مرد شهریور قابل تحسین است. زمانی که آن‌ها با یکدیگر ملاقات می‌کنند، به تدریج یکدیگر را می‌شناسند. نمایندگان عطارد عادت ندارند فوراً با کسی صمیمی شوند. به زمان نیاز دارند تا دیگران را درک کنند، تا بفهمند که واقعاً شایسته هستند یا خیر. چنین خودداری برای هر دو مناسب است، چرا که آن‌ها توسط شور و شتاب به حرکت درنمی‌آیند و بیشتر از عقل و منطق خود استفاده می‌کنند. سنبله مخفیانه رمانتیک است، که او را آرام و کمی خجالتی نشان می‌دهد، گویی در جستجوی پاسخی از همراه خود است. روابط به آرامی تکامل می‌یابد، چون ثبات برای تعادل و آرامش آن‌ها ضروری است، همه چیز بین آن‌ها واضح و قابل پیش‌بینی است.

اگر آنها بحث کنند، به آرامی و بدون شکستن ظروف این کار را می‌کنند. علاوه بر این، آشتی کردن فرایندی آرام و صلح‌آمیز است. نشان‌های زمینی، گفتگوهای صلح‌آمیز و دیپلماتیک را ترجیح می‌دهند که در آن، هر شرکت‌کننده به نوبت دلایل خود را ارائه می‌دهد. سازگاری دوشیزه با دوشیزه در یک رابطه به دلیل اشتراک در متغیر بودن بسیار عالی است. ویژگی افراد متغیر، سازگاری و تطبیق پذیری بالا است. آنها زمانی که تحت تأثیر احساسات لطیف برای دیگری هستند، می‌توانند وضعیت را همانطور که هست بپذیرند. همین ویژگی به افراد امکان می‌دهد که روابطی که ناخوشایند هستند یا کمبود پیوند معنوی دارند، اما از نظر مادی سودمند هستند را حفظ کنند. این موضوع توضیح می‌دهد که چرا بسیاری از شهریوری ها بیشتر به خاطر راحتی ازدواج می‌کنند تا عشق.

 سازگاری عشقی دوشیزه و دوشیزه
5

سازگاری جنسی دوشیزه و دوشیزه

سازگاری زن شهریور با مرد شهریور در رابطه جنسی نیز خوب است زیرا به روش منحصر به فردی به سکس نگاه می‌کنند. میزان انرژی متوسط، محدودیت و گاهی سردی هر دو باعث می‌شود که این زوج‌ نیاز بی‌پایانی به سکس نداشته باشند و مفهوم شهوت را به طور کامل درک نکنند. البته آن‌ها به طور منظم در لذت‌های جنسی شرکت می‌کنند، اما بیشتر برای لذت معنوی تا لذت فیزیکی.

سنبله از توانایی ارضای همراهش لذت می‌برد. در این معنا، او همیشه در آرزوی داشتن شریکی فعال‌تر است که قادر به رفع همه خواسته‌ها و نیازهایش در رختخواب باشد. و چون نمایندگان عنصر خاک از تخیل غنی بی‌بهره‌اند ولی نمی‌دانند از یکدیگر چه بخواهند، اغلب به جای لذت‌های جنسی فعال، درگیر گفتگوهای فلسفی طولانی می‌شوند. مردان بیشتر تمایل دارند که ابتکار عمل را در روابط شخصی‌شان به دست گیرند، چرا که طبیعت به خاطر “تولید مثل و زیاد شدن” آن‌ها را مجازات می‌کند، که این امر علاقه‌شان را به لذت‌های حسی افزایش می‌دهد.

6

سازگاری خانوادگی دوشیزه و دوشیزه

هنگامی که صحبت از سازگاری زن شهریور با مرد شهریور در خانواده می‌شود، مسیر به سمت ثبت ازدواج با علائم عمل‌گرایانه مشخص می‌گردد، زیرا هر دو طرف باید از صحت انتخاب همسر و قابلیت اعتماد به آن مطمئن باشند. در این شرایط، احتمال خطا بسیار پایین است، زیرا سازگاری “دوشیزه ” با “دوشیزه ” در طالع‌بینی بسیار مثمر ثمر تلقی می‌شود. این زوج تجسم هماهنگی و صلح‌ هستند. آن‌ها سبک زندگی دلپذیری دارند و کوشش زیادشان به آن‌ها امکان می‌دهد تا هر نیازی را تامین کنند. هر دو شریک تلاش می‌کنند تا لانه‌شان را به راحت‌ترین شکل ممکن تجهیز کنند و تمام پول و درآمد خود را به آن اختصاص می‌دهند. آن‌ها به یکدیگر اعتماد مالی دارند، چرا که هر دو صرفه‌جو و اقتصادی هستند.

به دلیل شباهت‌های خلقی، دو فرد متولد برج سنبله از فعالیت‌های مشابهی لذت می‌برند، علایق مشترکی دارند و ترجیحات مشابهی برای ترتیب دادن تفریحات دارند. مرد خانواده تمام اوقات فراغت خود را با خانواده‌اش می‌گذراند، نه با دوستان. سال به سال، سازگاری بین دو سنبله در زندگی خانوادگی قوی‌تر می‌شود. حس طبیعی حسادت‌شان بر اثر اعتماد متقابل کمرنگ می‌شود. فرزندان “طبق برنامه” وارد خانواده می‌شوند، زمانی که زوج جوان اطمینان دارد که قادر است نیازهای فرزندانشان را تأمین کند. مادران در این خانه حساس و مهربان هستند. مردان هم به عنوان نان‌آور خانه، پدران و شوهران متعهد و مسئولیت‌پذیری هستند.

سوالات متداول

– چه کسی احتمالاً شریک خوشبختی برای یک شهریوری خواهد بود؟

نشانه‌هایی که بیشترین سازگاری را با سنبله دارند، نشانه‌های هم‌ عنصر زمین مثل ثور(اردیبهشت) و جدی(دی) هستند، همچنین نشانه‌های آبی مانند سرطان(تیر) و عقرب(آبان).

– عنصر متولدین برج سنبله چیست؟

متولدین برج سنبله از نشانه‌های خاکی هستند.

– کدام سیاره بر متولدین برج سنبله حکومت می‌کند؟

عطارد بر نشانه برج سنبله حکومت دارد.

– آیا متولدین برج سنبله قابل اعتماد هستند؟

سنبله نماد بی‌نهایت اعتماد است. توجه وسواس‌گونه آن‌ها به جزئیات باعث می‌شود که آن‌ها به پای‌بندی به زمان شهرت داشته باشند. علاوه بر این، این ویژگی به آن‌ها این امکان را می‌دهد که تقریباً هر چیزی را که به آن‌ها آموزش دهید به خاطر بسپارند، که این امر آن‌ها را به مشاورانی عالی تبدیل می‌کند.

جدول راهنمای اسامی ماه های زودیاک

نشانهماه (برج)صورت فلکی (زودیاک)طالع بینی
11 -فروردین (حمل)قوچ (Aries)زن فروردین
مرد فروردین
Taurusاردیبهشت (ثور)گاو (Taurus)زن اردیبهشت
مرد اردیبهشت
12 -خرداد (جوزا)دو پیکر (Gemini)زن خرداد
مرد خرداد
02 -تیر (سرطان)خرچنگ (Cancer)زن تیر
مرد تیر
Leo Signمرداد (اسد)شیر (Leo)زن مرداد
مرد مرداد
Virgoشهریور (سنبله)دوشیزه (Virgo)زن شهریور
مرد شهریور
07 -مهر (میزان)ترازو (Libra)زن مهر
مرد مهر
03 -آبان (عقرب)گژدم (Scorpio)زن آبان
مرد آبان
05 -آذر (قوس)کمان (Sagittarius)زن آذر
مرد آذر
Sagittariusدی (جدی)بزغاله (Capricorn)زن دی
مرد دی
04 -بهمن (دلو) کوزه (Aquarius)زن بهمن
مرد بهمن
01 -اسفند (حوت)ماهی (Pisces)زن اسفند
مرد اسفند
جدول راهنمای نشانه های زودیاک به همراه نام لاتین، صورت فلکی، ماه شمسی، و برج

نظر شما چیست؟

شما چی فکر می‌کنید؟

نقطه
Logo