فال ازدواج زن بهمن با مرد اسفند

مرد اسفند ماه با سمبل ماهی یا حوت از مهربان‌ترین نشانه‌های دایره‌البروج است. آنها مهربان، صبور و دلسوز هستند و هر کاری بتوانند برای عزیزان‌شان انجام می‌دهند و نیازهای آنها را بر نیازهای خود ترجیح می‌دهند. به راحتی اعتماد می‌کنند و باور دارند که دیگران نیز قابل اعتماد هستند. برایشان سخت است که بدی‌ها را در دیگران ببینند. با این حال به دلیل طبیعت ساده شان، اغلب اوقات فریب خورده و مردم از آنها سوء استفاده می‌کنند. وقتی ماهی ها عاشق می‌شوند، شریک زندگی‌شان را تمام دنیای خود می‌دانند و هر کاری برای خوشبخت کردن او انجام می‌دهند. آنها معشوقشان را در عشق و هدایا غرق می‌کنند و برای قرارهای عاشقانه بیرون می‌برند.

از سوی دیگر، بهمن یا دلو نشانه‌ای بی‌خیال است که اهمیتی نمی‌دهد دیگران درباره‌شان چه فکر می‌کنند. آنها نمی‌توانند تظاهر کنند تا دیگران را خوشحال کنند. به همین دلیل زمانی که اولین بار با آنها آشنا می‌شوید، سرد و دور از دسترس به نظر می‌رسند. با این حال، وقتی آنها را بهتر بشناسید، جنبه‌ی شاد آنها را خواهید دید. دوستان بخش مهمی از زندگی آنها هستند و هر کاری برای محافظت از آنها انجام می‌دهند. آنها موجوداتی باهوش هستند که دوست دارند با افراد هم‌فکر ارتباط برقرار کنند. وقتی آقای ماهی و خانم کوزه با هم هستند، گفتگوهای هوشمندانه‌ای را به اشتراک می‌گذارند چرا که هر دو نشانه‌های باهوشی هستند. آنها رویاپردازانی هستند که درباره ایجاد تغییر در جهان و جامعه صحبت می‌کنند، اما هیچ‌کدام واقعاً کاری برای تحقق بخشیدن به آن نمی‌کنند. هر دو به کسی نیاز دارند که آنها را برای رسیدن به اهداف‌شان هل دهد، چرا که به راحتی انگیزه خود را از دست می‌دهند. بنابراین، آنها در کنار نشانه‌های دیگری که آنها را تشویق کنند، حالت بهتری خواهند داشت.

فال ازدواج زن بهمن با مرد اسفند
1

سازگاری کلی کوزه و ماهی در فال هندی

سازگاری بانوی بهمن با مرد اسفند به میزان درک متقابلی که از هم دارند بستگی دارد. این سازگاری می‌تواند خیلی خوب یا خیلی بد باشد. هر دو نفر به درون نگری و جستجو برای حل مشکلات می‌پردازند. اما ویژگی‌های متفاوت شخصیتی آن‌ها و واکنش‌های متفاوت به شرایط می‌تواند گاهی برای طرف مقابل طاقت‌فرسا شود. آقای اسفند ماهی تحت سلطه مشتری و نپتون است و خانم بهمنی تحت تأثیر اورانوس و زحل. مشتری فلسفه، درک و تعلیم را به ماهی می‌بخشد، در حالی که نپتون در مورد معنویت است. پس، آقای ماهی دوست دارد چیزهای جدید و هیجان‌انگیزی را کشف کند، همانند شریک زندگی‌اش. اورانوس روش‌های نوآورانه و ایده‌های آیکونوکلاستیک به خانم کوزه می‌دهد. زحل بر روی انگیزه برای عمل کردن به این ایده‌ها تمرکز دارد. وقتی خانم کوزه ایده جدیدی را مطرح می‌کند، ماهی دوست دارد در سطح شهودی بیشتر درباره آن بداند. آن‌ها یک رابطه تکمیلی ایجاد می‌کنند. حوت یک نشانه آبی است و دلو یک نشانه هوایی. این اتحاد بسیار پیشرفته و انعطاف‌پذیر است. حوت یک نشانه متغیر است و دلو یک نشانه ثابت. دلو مسئول آوردن ایده‌های جدید به میز مذاکره است و حوت با کمال میل از شریک خود پشتیبانی خواهد کرد. بهترین ویژگی سازگاری حوت و دلو، علاقه متقابل آن‌ها به پذیرش ایده‌های کوزموپولیتن و مدرن و پرورش دانش است.

2

سازگاری کاری کوزه و ماهی

سازگاری کاری برج‌های بهمن و اسفند درباره‌ی خلاقیت و مهربانی است. این شرکای تجاری به دنبال ماجراجویی‌ها و راه‌حل‌های مداوم بوده و برای ایده‌های پیشرو و حقیقت مبارزه می‌کنند. مشکلات به ندرت هنگام کار کردن این دو با هم به وجود می‌آیند. با این حال، ماهی ممکن است از خصلت بی‌تفاوت و بیش از حد عقلانی بودن خانم بهمنی ناراحت شود و دلو هم ویژگی ساده‌لوحی و فداکاری بیش از حد ماهی را زیادی سنگین تلقی کند. این موضوع می‌تواند گاهی اوقات بین شرکا مشکل ایجاد کند، اما اختلافات به درازا نخواهد کشید. دلو طرح‌های جدید را آغاز می‌کند و حوت خوشحال خواهد بود که آن‌ها را به پیش ببرد. اما اگر دلو انگیزه خود را از دست بدهد و پروژه را در میانه‌ راه رها کند، حوت نیز از او پیروی کرده و کار بر روی آن را متوقف می‌کند. پس، هر دو شریک به تشویق مداوم نیاز دارند تا پروژه‌ها را به مرحله آخر برسانند. ارتباط خوب می‌تواند سازگاری کاری حوت و دلو را بیشتر بهبود بخشد.

3

سازگاری عشقی کوزه و ماهی

سازگاری عشقی میان بانوی بهمن و مرد اسفند متوسط خواهد بود. هر دو شریک به رویاپردازی های بزرگ معتقد هستند. ماهی با شنیدن صدای قلب خود حرکت می‌کند، در حالی که دلو به آزمایشگری می‌پردازد. ماهی به خاطر اصالتش شناخته شده است، در حالی که دلو خلاق است. وقتی این دو با هم هستند، پیوندی الهام‌بخش با یکدیگر تشکیل می‌دهند. باورشان به آوردن ایده‌های نو و تغییرات نوآورانه به دنیا، آن‌ها را به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند. ماهی حمایت عاطفی خود را به بانوی بهمنی ارائه می‌دهد، در حالی که دلو با ویژگی‌های فکری خود مرد اسفندی را جذب می‌کند. سیارات حاکم بر این نشانه‌ها، اورانوس و نپتون، حس رمز و رازی در این رابطه برمی‌انگیزند. ماهی فضای امنی برای شریک زندگی‌اش فراهم می‌آورد تا احساسات خود را بیان کند و به او کمک می کند تا به اهدافش برسند، در حالی که دلو به ماهی کمک می‌کند تا احساسات و ذهنیت‌شان را کنترل کنند.

با این حال، هر دو نشانه دچار نوساناتی در احساسات خود هستند که بزرگ‌ترین مانع برای سازگاری عشقی آقای ماهی و خانم کوزه است. ماهی بیش از حد احساساتی است و دوست دارد تمام وجود خود را در یک رابطه بگذارد، در حالی که دلو عملی است و در عشق زیاد احساساتی نمی‌شود. بنابراین، احساسات ماهی به طور مکرر دستخوش تغییر خواهند شد و احساسات دلو در تمام طول زمان ثابت باقی می‌ماند. این زوج می‌توانند بر این مشکل غلبه کنند اگر ماهی یاد بگیرد که احساسات خود را کنترل کند و دلو یاد بگیرد به خاطر حفظ رابطه، برخی چیزها را رها کند.

 سازگاری عشقی کوزه و ماهی
4

سازگاری جنسی کوزه و ماهی

سازگاری جنسی ماهی و کوزه خوب خواهد بود. زندگی جنسی آنها علیرغم تفاوت‌های شخصیتی‌شان، شدید و پرشور است. آنها ابتدا دوست می‌شوند و بعد به سراغ رابطه جنسی می‌روند که این امر سبب بهتر شدن تجربه جنسی برایشان می‌شود. دلو ماجراجو است و این ویژگی را به اتاق خواب نیز می‌آورد. میان این دو هرگز لحظه‌ای کسل‌کننده در اتاق خواب وجود نخواهد داشت. خواسته‌های شهوانی خانم بهمنی توسط مرد اسفندی متعادل می‌شود. زمانی که عشق و اعتماد شکوفا شود، اوضاع شروع به بهتر شدن می‌کند. سازگاری جنسی ماهی و دلو ترکیبی از رمانتیک بودن و شور و اشتیاق می باشد.

5

سازگاری خانوادگی کوزه و ماهی

سازگاری خانوادگی آقای ماهی و خانم کوزه می‌تواند کار کند اگر هر دو تلاش برابری در رابطه بگذارند. اعتماد کلید زندگی خانوادگی آنها خواهد بود. هرچه بیشتر به یکدیگر اعتماد کنند، رابطه‌شان بیشتر شکوفا خواهد شد. ارتباط موثر به آنها کمک خواهد کرد تا زوایای تیز سازگاری خانوادگی خود را صاف کنند. ماهی از تقابل پرهیز می‌کند و دلو به بروز احساسات اعتقاد ندارد، بنابراین دیدن بحث و جدل بین آنها نادر است. حتی اگر بحثی هم بین آنها رخ دهد، سریعاً حل خواهد شد. آنها باید یکدیگر را به خوبی درک کنند و دیدگاه‌های یکدیگر را بفهمند تا بتوانند زندگی خانوادگی سالمی را پیش ببرند.

پرسش‌های متداول

اسفندی ها چه شخصیتی دارند؟

اسفندی ها به احساساتی بودن بیش از حد، مهربانی، حساسیت و همدلی شناخته شده‌اند. آن‌ها مهربان و مراقبت‌کننده هستند و برای محافظت از افرادی که دوست دارند تا هر حدی پیش می‌روند.

کدام برج زودیاک بهترین جفت برای رابطه‌ای طولانی مدت با ماهی است؟

نشانه‌هایی که بهترین همخوانی را برای ازدواج با ماهی دارند عبارتند از: ثور (اردیبهشت)، عقرب (آبان)، سرطان (تیر) و جدی (دی).

آیا متولدین اسفند وفادار هستند؟

بله، ماهی یکی از وفادارترین نشانه‌های دنیای طالع‌بینی است.

اسفندی ها از چه کسانی بیزار هستند؟

یک اسفندی از کسانی که دروغ می‌گویند و بهانه می‌آورند متنفر است.

جدول راهنمای اسامی ماه های زودیاک

نشانهماه (برج)صورت فلکی (زودیاک)طالع بینی
11 -فروردین (حمل)قوچ (Aries)زن فروردین
مرد فروردین
Taurusاردیبهشت (ثور)گاو (Taurus)زن اردیبهشت
مرد اردیبهشت
12 -خرداد (جوزا)دو پیکر (Gemini)زن خرداد
مرد خرداد
02 -تیر (سرطان)خرچنگ (Cancer)زن تیر
مرد تیر
Leo Signمرداد (اسد)شیر (Leo)زن مرداد
مرد مرداد
Virgoشهریور (سنبله)دوشیزه (Virgo)زن شهریور
مرد شهریور
07 -مهر (میزان)ترازو (Libra)زن مهر
مرد مهر
03 -آبان (عقرب)گژدم (Scorpio)زن آبان
مرد آبان
05 -آذر (قوس)کمان (Sagittarius)زن آذر
مرد آذر
Sagittariusدی (جدی)بزغاله (Capricorn)زن دی
مرد دی
04 -بهمن (دلو) کوزه (Aquarius)زن بهمن
مرد بهمن
01 -اسفند (حوت)ماهی (Pisces)زن اسفند
مرد اسفند
جدول راهنمای نشانه های زودیاک به همراه نام لاتین، صورت فلکی، ماه شمسی، و برج

نقطه
Logo