طالع بینی مرد متولد اسفند (حوت)

نام نمادحوت (pisces)
شماره شانس۱,۴,۳
رنگ شانسقرمز، زرد
روز شانسپنج‌شنبه و یک‌شنبه
سازگارترین جفت در رابطه‌هاثور(اردیبهشت) و سرطان(تیر)
ناسازگارترین جفت در رابطه‌هاحمل(فروردین) و جوزا(خرداد) و اسد(مرداد)

شخصیت کلی متولدین اسفند (با نماد حوت)

نشانه مرتبط با برج حوت، ماهی است. افراد متولد این ماه به داشتن ذهن خلاق شناخته شده‌اند و با ایده‌های نو و آینده‌نگری مرتبط هستند. آن‌ها از نظم و محدودیت بیزارند، معمولاً در درام سلیقه خوبی دارند، چندوجهی و شهودی هستند، سریع الفهمی هستند، به خوبی می‌بینند و گوش می‌دهند و نسبت به ایده‌ها و فضاهای جدید پذیرا هستند. آن‌ها هرگز در روابطشان خودبزرگ‌بین نیستند و بیشتر از آنچه از دوستانشان انتظار دارند می‌بخشند. آن ها از مدیریت بیش از یک بخش کوچک می‌ترسند.

کسانی که تحت نشانه زودیاک دو ماهی به دنیا آمده اند معمولاً افرادی بسیار نجیب، صادق و مهربان هستند و دارای حس ششم قابل توجهی می‌باشند. یکی از ویژگی‌های مهم برج حوت این است که آن‌ها به شدت نسبت به اطرافیان خود اهمیت می‌دهند. ذهن آن‌ها منطقی، واضح و عملی است. آن‌ها استعدادی برای مهارت‌های رمانتیک ندارند و به بازی‌های عاشقانه علاقه‌ای نشان نمی‌دهند. آن‌ها تغییرات ناگهانی را دوست دارند و ممکن است به نظر بی‌ثبات و غیر قابل پیش‌بینی برسند. اسفندی ها معمولاً مرزهای قوی خودخواهی که در سایر افراد وجود دارد را ندارند؛ هرگونه همانندسازی با یک آرمان می‌تواند به اندازه کافی عمیق شود تا بخشی واقعی از شخصیت فرد شود. با وجود اینکه ماهی ها بسیار کمرو هستند، تمایل به زیاد نگاه کردن دارند. آن ها همیشه پرت و گویا در انتظار چیزی دوردست هستند، شاید در بعدی دیگر! بهترین حرفه‌ها برای اسفندی ها هنرمندی، پزشکی، دامپزشکی، زیست‌شناسی، موسیقیدان بودن است.

خصوصیات مرد متولد اسفند

ماهی نشان دوازدهم و آخرین نشان تقویم برج‌های زودیاک است. این نشان توسط جفتی ماهی نمایندگی می‌شود و تحت حکمرانی سیاره‌های نپتون و مشتری است. عنصر وجودی ماهی مانند برج‌های آبی دیگر یعنی عقرب (آبان) و سرطان (تیر)، آب است؛ با این وجود، معمولاً ماهی نسبت به همتایان آبی دیگر خود، آرام‌تر و دوستانه‌تر در نظر گرفته می‌شود. تاریخ‌های مربوط به ماهی از ۱۹ فوریه تا ۲۰ مارس است.

مردان متولد اسفند رمزآلودند و همیشه درک کردن آن ها سخت است، که این شخصیت برای بسیاری جذاب است، اما تنها به عده کمی نزدیک می‌شوند. نشان دوازدهم زودیاک، نشان ماهی است و سیاره نپتون بر آن حکمرانی می‌کند. در نظر گرفتن برخی از ویژگی‌های اساسی مردان متولد اسفند می‌تواند مفید باشد.

مردان اسفند ماهی از هر شکل، قد و رنگی می‌آیند. برخی از آن‌ها از زیبایی کلاسیک برخوردارند، اکثریت به سمت متوسط ظاهر می‌شوند، نه خیلی زیاد. ترکیب رفتار مرموز و آرام آن‌ها هم “متوسط” به نظر می‌رسد گویی یک مرد ماهی از نظر ژنتیکی برای پنهان‌کاری پیش‌زمینه‌ای دارد. اما آنچه در همه مردان اسفند مشترک است، راه رفتن روان متین و چشم‌های آرام، رویایی، مهربان، با سایه بانی از مژه‌های بلند و نگاهی تقریباً غمگین است که می‌تواند قلب شما را آب کند. چشمان و طرز نگاه کردن یک مرد اسفند ماهی، بیش از حرف‌هایی که می‌زند، احساسش را به شما منتقل می‌کند.

مردان متولد اسفند به دنبال جهانی مهربان‌تر و دوستانه‌تر هستند. برای اکثر مردم، روش جذاب و راحتشان و تمایلشان برای یافتن بهترین‌ها در دیگران، آن‌ها را دوست‌داشتنی می‌سازد. یک مرد ماهی قضاوت‌گر نیست، افراد را همانطور که هستند می‌پذیرد و احترام می‌گذارد و صحبت کردن با او آسان است. او طبیعتاً مشاهده‌گر و شنونده‌ای عالی است. همیشه افراد به یک مرد اسفند ماهی به عنوان شانه‌ای برای تکیه کردن نگاه می‌کنند و کمک کردن تمایل طبیعی او است، اما او مردی حساس است که می‌تواند به راحتی توسط مشکلات دیگران غمگین و ناراحت شود.

وقتی مرد متولد اسفند احساس سنگینی و فشار می‌کند، به دنبال تنهایی می‌گردد تا استراحت کند، بهبود یابد و افکارش را مرتب کند. او هنگامی احساس آرامش می‌کند که ذهنش صاف و شفاف باشد. با این حال، مرد حوت حتی در بهترین شرایط نیز “زمانی برای خود” را دوست دارد. پس به یک مرد حوت فضا و زمان بدهید تا به تنهایی بگذراند و او بازسازی شده و مهربان باز خواهد گشت. مردی از برج حوت انعطاف‌پذیر، دورگه و قابل مدیریت نیست و اگر خیلی محکم به او بچسبید، احتمال دارد برای همیشه فرار کند.

مرد اسفند ماهی ممکن به خاطر حساسیت زیادش شاید گاهی بخواهد از زندگی روزمره فرار کند. به دلیل این نوع گرایش‌ها، بسیاری از مردان حوت با اعتیاد به مواد مخدر و الکل دست و پنجه نرم می‌کنند. مردی از برج حوت نمی‌تواند خیلی نگرانی سلامت خودش باشد و گاهی اوقات خیلی خوب از خود مراقبت نمی‌کند. پرهیز و ورزش دو مفهومی هستند که اغلب برای مرد حوت ناشناخته‌اند، اما تمرینات ورزشی به سلامت روانی و جسمانی او کمک می‌کند.

مرد متولد اسفند ماه به شدت به اسرار معنویت و روحانیت ناشناخته علاقه‌مند است. زندگی معنویش به او این امکان را می‌دهد که از دنیای عادی که در آن زندگی می‌کند فرار مرده و نوعی جهان اوتوپیایی که در آن رویاپردازی می‌کند را بسازند.

طالع بینی مرد متولد اسفند

شخصیت و سبک زندگی مرد اسفند

اگر به شانه ای برای گریستن یا گوشی برای شنیدن نیاز دارید، کسی بهتر از ماهی‌ پیدا نمی‌کنید. ماهی‌ها بسیار همدل و هماهنگ با احساسات دیگران هستند. اگر کسی را ببینند که دارد گریه می‌کند، به طور غریزی می‌خواهند بدانند چطور می‌توانند کمک کنند و حتی ممکن است از سر همدردی خودشان هم شروع به گریستن کنند.

ماهی‌ها بسیار بخشنده‌اند و مشهور به این هستند که منافع دیگران را بر منافع خود ترجیح می‌دهند. برایشان مهم است که از افرادی که از آنها مراقبت می‌کنند، راضی باشند، پس تا جایی که می‌توانند مهربانی می‌کنند یا با مشکلی که دارید به شما کمک می‌کنند، حتی اگر گاهی اوقات به قیمت شادی خودشان تمام شود. گاهی این گرایش معنوی می‌تواند به گرایش یک مرد ماهی به اعتیاد کمک کند و به او علاقه‌ای برای ایده‌آل‌سازی یا انکار واقعیت بدهد. به خصوص وقتی که این واقعیت‌ها به شریک عاطفی‌اش مربوط می‌شوند، احتمال این که برای دوری از حقایق ناخوشایند یا ناپسند پشت اعتیاد پنهان شود بسیار زیاد است.

مرد اسفند می تواند در دنیای فانتزی و خودساخته‌ای با دیگران زندگی کند، حتی در زمینه‌هایی که به سلامت کلی روحی یا معنوی‌تان کمک نمی‌کند. عشق ذاتی او به عرفان و جهان معنوی اغلب تخیل او را در سطح مثبت‌تری تغذیه می‌کند و همچنین او را بسیار خلاق و بی‌منت و علاقه‌مند به مراقبه یا هر فعالیت معنوی دیگری که باعث می‌شود احساس اتصال بیشتری به کل جهان داشته باشد، می‌سازد.

در حالی که ماهی‌ها می‌توانند با بودن در هماهنگی با احساساتشان به اتصال با دیگران کمک کنند، احساساتشان هم می‌توانند بر آنها غلبه کنند و باعث شوند که بیش از حد احساساتی و حتی عصبانی شوند. گاها دیده شده یک مرد متولد اسفند در طول یک بحث شروع به گریه کند یا کاملا ساکت شود. علاوه بر این، ممکن است زمان زیادی برای مرد اسفندی طول بکشد تا از فکر چیزی که آزارش می‌دهد رها شود و تنها پس از گذراندن یک دوره در خلق و خوی بد، می‌توانند به حس مثبت بازگردند. ممکن است ماهی‌ها هم مانند دیگر نشانه‌های آبی، کمی کینه‌ای باشند!

اسفند ماهی‌ها بسیار ایده‌آل‌گرا هستند و همواره به دنبال یافتن بهترین‌ها در دیگران هستند، به همین خاطر گاهی بیش از حد خوش‌بین‌اند و به راحتی تحت تأثیر قرار می‌گیرند. آنها به طور طبیعی رویاپرداز هستند و حتی اگر برای دیگران واضح باشد که باید مسیری عقلانی‌تر را دنبال کنند، به راحتی می‌توان آنها را متقاعد کرد تا به دنبال اهداف یا ایده‌های غیر واقعی بروند. اگر پیشنهادی توسط فردی قاطع‌تر ارائه شود، یک ماهی همیشه از آن پیروی می‌کند، هم به این دلیل که واقعاً مثبت اندیش است و هم به این خاطر که می‌خواهد با مهربان بودن، هماهنگی را حفظ کند.

ماهی‌ها بسیار تلاش می‌کنند تا از افراد دیگر مراقبت کنند، اما اغلب برایشان دشوار است که از دیگران کمک بپذیرند. این تا حدی به این دلیل است که گاهی اوقات احساس می‌کنند مورد سوءتفاهم قرار گرفته‌اند یا اینکه به اندازه‌ای که آن‌ها وقت می‌گذارند تا دیگران را درک کنند، مردم وقت نمی‌گذارند تا آن‌ها را درک کنند. گاهی اوقات، ممکن است از ماهی‌ها سوءاستفاده شود چون آن‌ها بسیار راحت اعتماد می‌کنند و سخاوتمند هستند و برایشان بسیار دشوار است که از بدرفتاری‌ها به سادگی عبور کنند. اگر آن‌ها بیش از حد تحملشان زخمی شوند، به عنوان روشی برای محافظت از خود، شروع به دور شدن می‌کنند. احساسات ماهی‌ها هنوز به اندازه کافی شدید است و آن‌ها به افرادی که به فکر منافع آن‌ها نیستند نیاز ندارند تا با آن‌ها بازی کنند.

شغل و کار مرد اسفند

مردان متولد اسفند در شغل‌های خود دنبال پول، قدرت یا شهرت نمی‌روند و چون تاب تحمل کنترل شدن را ندارند. آن‌ها مردانی هستند که دنبال شور و شوق خود می‌روند و معمولاً در زمینه‌های شغلی مرتبط با هنرهای خلاق یا کمک و یاری به دیگران موفق هستند. مردان اسفند رویاپردازان خلاقی هستند که از خلق کردن لذت می‌برند و گاهی اوقات در زمینه‌های هنری مانند شعر، نقاشی، عکاسی، موسیقی، رقص و فیلم کار می‌کنند.

آن‌ها همچنین به شغل‌های پرستاری، درمانگری، کار اجتماعی، معلمی، پزشکی و خدمات عمومی جذب می‌شوند، زیرا مردان ماهی‌ دارای قلبی مهربان و شخصیتی یاری رسان دارند. مردان ماهی‌ رازآلود و دوست‌داشتنی‌اند و اغلب فهمیدنشان دشوار است، البته هر یک نسبت به نقشه کامل تولدشان کمی متفاوت هستند. با این حال، اگر یکی از آن‌ها را در زندگی خود داشته باشید، خود را خوش‌شانس بدانید. ایده‌آل‌گرایی و بی‌طرفی او می‌تواند الهام‌بخش باشد. شاید بزرگ‌ترین موانعی که باید با او پشت سر بگذارید، حساسیت شدید و افسردگی و دوری‌گزینی گاه به گاه او باشد. با این حال، زمان و صبری که برای پرورش یک دوستی سالم با آن‌ها لازم است، قطعاً ارزش این مردان نازنین را دارد.

مرد ماهی نمادی از عاشق خواب‌گرد است. فقط کافی است به خصوصیاتی که او به یک رمانس می‌آورد نگاه کنید، تا متوجه شوید چرا. مرد ماهی ذاتاً شورانگیز و رمانتیک است. این باعث می‌شود رابطه عاشقانه با او بسیار رضایت‌بخش باشد. او با کمال میل به نیازهای شما گوش می‌دهد و خوشحال کردن شما برایش از اهمیت بالایی برخوردار است. شاید مهم‌ترین چیزی که مردم می‌توانند درباره مردان اسفند ماهی متوجه شوند این است که وقتی عاشق می‌شوند، بسیار از خودگذشته هستند. بسیاری از افراد ممکن است طبیعت از خودگذشته آن‌ها را به عنوان آسیب‌پذیری تفسیر کنند، اما ماهی‌ها قطعاً آدم‌های سست‌عنصری نیستند. مرد اسفند ماهی به قربانی کردن برای کسانی که دوستشان دارد، چه قربانی‌های بزرگ و چه کوچک، اعتقاد دارد. به همین دلیل است که مهم است از او سوء استفاده نشود؛ چرا که فقط باعث می‌شود احساس ناامیدی و سرخوردگی کند.

این مردان تلاش می‌کنند همچنان به بهترین شکل ممکن و با مهربانی به وضعیت نگاه کنند، حتی اگر همه چیز کاملاً درست نباشد. همچنین ممکن است سخت باشد که سعی کنند شریک زندگی‌شان را در واقعیت روزمره نگه دارند، اما این خصوصیت به نوعی می‌تواند بسیار دلنشین باشد. مرد متولد اسفند چیزی بیشتر از این نمی‌خواهد که شور و اشتیاق در رابطه‌اش زنده بماند. به او کمک کنید تا این کار را با بیرون بردن شما و لوس و نازپرورده کردنتان انجام دهد؛ انجام این کار همیشه باعث می‌شود او احساس خوبی داشته باشد.

با این حال، مرد متولد اسفند اغلب شریک عشقی خود را از پشت عینک‌های رنگی و خیالی می‌بیند. او می‌خواهد عاشقش در سطح روحانی و فکری با او سازگار باشد و ممکن است وقتی متوجه می‌شود که شخصی که دوستش دارد دارای نقاط ضعف است، دچار سرخوردگی شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، اگر رابطه تنها بر پایه جاذبه جنسی استوار باشد، احتمالاً طولانی نخواهد ماند.

نپتون، خدای رویاها و خواب‌ها، فرمانروای برج حوت است و در نحوه درک این مردان از عشق و روابطشان، نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. اسفندی ها ویژگی‌های شخصیتی درخشانی را به عشقشان نسبت می‌دهند که حتی ممکن است او آن ویژگی‌ها را نداشته باشد. اگر با مردی از برج حوت در ارتباط هستید، شنیدن اینکه کسی به این شکل شما را ایده‌آل می‌پندارد ممکن است بسیار چاپلوسانه به نظر برسد. با این حال، در بلندمدت، بهتر است که به آرامی او را متقاعد کنید تا دیدگاهی عقلانی‌تر به خرج دهد. این کار بهتر از آن است که خطر کنید و تصویر شما در ذهن او خراب شود، که تنها باعث می‌شود او دل‌شکسته شود.

در اتاق خواب، مردان حوت خلاق هستند و همراهی با ایده‌های عاشقانه‌شان می‌تواند سرگرم‌کننده باشد. آن‌ها در مورد صمیمیت شرمگین نیستند، بنابراین همراهانشان باید قادر به بحث کامل در مورد جنبه‌های حسی‌تر عشق باشند. ماهی‌ها دوستانی عالی هستند که مهربانی و دلسوزی‌شان برای زندگی، دارای حس واقعی همدردی است. ماهی‌ها همیشه می‌توانند کار دست را انجام داده و حرف‌های درستی را بزنند و برای ارائه راهنمایی‌های عاطفی و حرفه‌ای، فکر خیلی بازی دارند. اگر بتوانید تصور کنید، می‌توانید به واقعیت تبدیلش کنید. این جمله می‌تواند شعار هر فرد متولد اسفند ماه باشد!

Pisces man fantasy 1 -

سازگاری مرد اسفند با دیگر نشانه‌های زودیاک

نشانه‌هایی که به طور کلی با ماهی بیشترین سازگاری را دارند عبارتند از ثور (اردیبهشت)، سرطان (تیر)، عقرب (آبان) و جدی (دی). نشانه‌هایی که به طور کلی کمترین سازگاری را با ماهی دارند عبارتند از جوزا (خرداد) و قوس (آذر). مقایسه نشانه‌های خورشیدی می‌تواند ایده خوبی از سازگاری عمومی بدهد. با این حال، این فقط یک راه سریع و آسان برای مقایسه است و در این سطح گسترده استثناهای زیادی وجود خواهد داشت.

این از آن جهت است که شخصیت افراد فقط به نشانه خورشیدی‌شان ختم نمی‌شوند. سیارات دیگری نیز وجود دارند که بر شخصیت هر شخص تأثیر می‌گذارند. این امر باعث می‌شود میلیاردها ترکیب متفاوت وجود داشته باشد که هر ماهی را کمی متفاوت می‌کند. بنابراین، تعمیم دادن بیش از حد فقط بر اساس نشانه‌های خورشیدی می‌تواند گمراه‌کننده باشد. برای درک کامل کسی یا اینکه بفهمیم چقدر با آنها سازگار هستیم باید موقعیت سیارات دیگر را از تاریخ تولدشان محاسبه کنیم و سپس آنها را با خودمان مقایسه کنیم.

با این حال، سازگاری چیزی فراتر از تنها مقایسه نشانه‌های خورشیدی است. نشانه خورشیدی شما خصوصیات بیرونی که دیگران از شما درک می‌کنند را می‌دهد، ولی نشانه ماه شما بر احساسات شما تاثیر می‌گذارد. اگر خودتان را به شدت جذب مرد اسفند می‌بینید، پیش بروید و با او آشنا شوید حتی اگر نشانه‌های خورشیدی شما در نگاه اول سازگار نباشند. ممکن است جنبه‌های عمیق‌تری در نقشه‌های ستاره‌ای شما وجود داشته باشد که به شما کمک کنند تفاوت‌ها را پشت سر بگذارید و زمینه مشترک و عشق پایداری را بیابید.

آیا تا به حال نماد ماهی‌ها را دیده‌اید؟ اگر دیده باشید، پس با جزئیاتی که این پیکتوگرام در خود دارد آشنا هستید. برای برخی، تصویر دو ماهی که به جهت‌های مخالف شنا می‌کنند، نمایانگر متولدین ماه اسفند است. این تصویر، نمایشی از تضاد خواسته‌های جسمی و روحی است که متولدین اسفند با آن‌ دست و پنجه نرم می‌کنند. نبرد میان خودخواهی و از خود گذشتگی، درگیری‌ای است که هر فرد متولد اسفند با آن روبروست و تفاوتی میان مردانی که زیر این نشان به دنیا آمده‌اند وجود ندارد. آن‌ها در تار و پود رویاها و خیال‌پردازی‌های خود گرفتار شده‌اند و به دنبال راه‌هایی برای گریز از واقعیت‌های خرد زندگی هستند. این به آن معنا نیست که مرد اسفند در دنیای رویا و خیالات خود زندگی می‌کند. او پتانسیل آن را دارد که از فرصت‌ها بهترین استفاده را کند و اگر رویاها و خیال‌پردازی‌های او به درستی پرورش یابند و تقویت شوند، پیروزمندانه از زندگی‌اش لذت می‌برد.

نقاط قوت و ضعف مردان اسفند ماهی

نقاط قوت مردان اسفند

 • خودخواه نبودن و دقت در اندیشه
 • رمانتیک و خلاق
 • عاطفی، محبت‌آمیز و محترم
 • دلسوز و فداکار
 • دارای شهود خوب و سازگار
 • ساده و صادق در اعتماد به دیگران
 • مهربان و دلسوز
 • همدل
 • خلاقیت در ظاهر

نقاط ضعف مردان اسفند

 • به راحتی تحت تأثیر شرایط قرار می‌گیرد
 • بی‌احتیاط، بی‌پروا و بی‌انضباط
 • غیرواقع‌بین و رویایی
 • غیرمنطقی
 • فقدان آگاهی از بحران
 • کمبود شجاعت در رویارویی با واقعیت
 • اعتماد به نفس و اراده ضعیف‌
 • احساساتی، ضعیف‌ فکر و ناتوان در تصمیم‌گیری
 • ضعیف در مدیریت مالی
 • به راحتی دروغ‌گویی به عادت تبدیل می‌شود
 • به راحتی به افسردگی دچار می‌شود و نمی‌تواند از آن خارج شود.

افراد متولد ماه اسفند بسیار مسئولیت‌پذیر هستند و ترجیح می‌دهند تا غم و ناراحتی را به جان بخرند تا خانواده و دوستان‌شان را نجات دهند. در عین حال، دخالت‌گر هستند و همیشه درباره دیگرانی که برایشان اهمیت قائلند و به آن‌ها اهمیت می‌دهند، با لحنی مراقبت‌آمیز به طول و تفصیل حرف می‌زنند. با این حال، آن‌ها به خود سخت‌گیر هستند و حتی اگر ناراحتی یا مشکلی داشته باشند، نمی‌خواهند دیگران را در زحمت بیندازند؛ آن‌ها پیش‌قدم نمی‌شوند تا کمک بخواهند، بلکه سختی‌ها را به تنهایی به دوش می‌کشند.

در واقع، متولدین اسفند همیشه درد را احساس می‌کنند. آن‌ها ظاهراً بسیار شاد هستند، اما زمانی که تنها هستند، اغلب بسیار غمگین‌اند. آن‌ها در غم و اندوه ناشناخته‌ای هستند که دیگران از آن بی‌خبرند. افراد متولد ماه ماهی از آسیب دیدن یا ترک شدن، یا آوردن آسیب و ناخوشی به دیگران هراسان هستند، به همین دلیل تمایل دارند بار آن را به تنهایی به دوش بکشند. آن‌ها اغلب عصبی، ضعیف و احساساتی هستند.

متولدین اسفند هم ممکن است دروغ‌ بگویند، اما دروغ‌های آن‌ها پر از رنگ‌های زیبا و رمانتیک است. افراد متولد ماه ماهی به خیال‌پردازی علاقه دارند و نمی‌توانند همیشه واقعیت را از خیال تشخیص دهند، بنابراین دروغ‌های آن‌ها نیز همین‌گونه است، آن‌ها ترجیح می‌دهند خودشان را فریب دهند تا دیگران. بنابراین، آن‌ها دروغ‌گوهایی هستند که بیشتر از دیگران، خودشان را آزار می‌دهند.

در پایان، افراد متولد ماه اسفند، بازیگوش نیستند و به همسرانشان وفادارند، خوش‌اخلاق، مهربان، صادق و متعهد به عشق و خانواده‌دوست‌اند، و آبرو هم برایشان مهم است. زیبایی ان ها به جای ظاهر، در خلق و خویشان است؛ آنها بسیار آفتابی، شاد و راحت‌طلب هستند.

Pisces man -

مردان مشهور متولد اسفند

جرج واشنگتن، استیو جابز، جاستین بیبر، آلبرت انیشتین، آلن ریکمن، دانیل کریگ.

مرد متولد اسفند، حقیقتاً هنرمند فرار است. این نشانه‌ی زودیاک، عاطفی‌ترین و مرموزترین نشانه است، بنابراین انرژی‌های کهن‌تری دارد. به همین دلیل است که او رویاپردازی بزرگ است و سعی دارد از نیروهای دیوانه‌کننده‌ای که اطرافش هستند پنهان شود. با استعدادی برای خلاقیت و جنبه‌های هنری اشیاء و حس قوی شوخ طبعی، او یک رمانتیک شهودی است.

سوالات متداول

متولدین اسفند با کدام نشانه‌ها بیشترین سازگاری را دارند؟

نشانه‌هایی که به طور کلی با متولدین ماهی سازگاری بیشتری دارند، معمولاً شامل ثور، سرطان، عقرب و جدی می‌شوند. نشانه‌هایی که به طور کلی با متولدین ماهی کمترین سازگاری را دارند، معمولاً شامل جوزا و قوس می‌شوند.

بهترین نوع مسافرت برای مرد اسفند ماهی چگونه است؟

اگر قصد دارید با یک متولد ماهی به تعطیلات بروید، در انتخاب یک برنامه سفر فوق‌العاده شامل مکان‌ها و کارهای شگفت‌انگیز، برجسته عمل کنید.

نظر شما چیست؟

شما چی فکر می‌کنید؟

نقطه
Logo
ثبت نام در سایت