اسم پسر با حرف ث

انتخاب نام برای فرزند یکی از دلپذیرترین مراحل آماده شدن برای ورود یک عضو جدید به خانواده است. اما این فرایند ممکن است دشوار نیز باشد، چرا که نام یک بخش مهم از هویت فرزند شما و همراه همیشگی او خواهد بود.
اسم اولین چیزی است که افراد دیگر از فرزند شما می شناسند و بنابراین بر تعاملات اجتماعی او تاثیر می گذارد. نام می تواند اولین تصویری که دیگران از فرزند شما دارند را تعیین کند.
نام ها می توانند رابطه قوی با فرهنگ، مذهب، یا تاریخ خانوادگی داشته باشند. انتخاب یک نام که این ارتباطات را نشان دهد، می تواند به فرزند شما برای درک اینکه از کجا آمده و به کجا می رود، کمک نماید.
نام ها معانی خاص خود را دارند و این معنی می تواند تاثیر زیادی بر چگونگی درک فرزند شما از خودش داشته باشد. پیش از انتخاب یک نام، تحقیق در مورد معنی آن اهمیت زیادی دارد.
نامی که به راحتی تلفظ و نوشته می شود، می تواند به کودک شما در برقراری ارتباط با دیگران کمک کند. اگر نامی را که انتخاب می کنید برای بیشتر افراد سخت است، این ممکن است منجر به اشتباهات و سوء تفاهم شود.

در ادامه مطلب لیست کاملی از اسامی پسر با حرف “ث” را گردآوری کردیم تا راهنمایی برای شما عزیزان در انتخاب این مهم باشد. با ما همراه باشید.

اسامی پسر بر اساس حروف الفبا، ریشه اسم، معنی اسم و تلفظ اسم

اسم پسر عربی که با حرف ث شروع می شود

ثابت/saabet/پابرجا، استوار، پایدار
ثارالله/saarallaah/خون خدا، لقب امام حسین (ع)
ثاقب/saagheb/هوشیار، تند دریابنده (ذهن، فکر)، روشن، فروزان
ثالث/saales/سوم
ثامر/saamer/میوه دهنده، ثمردهنده
ثامن/saamen/هشتم، هشتمین
ثانی/saani/دوم، جفت، از اقسام مروارید
ثبات/sobaat/دسته دسته
ثری/saraa/زمین
ثعبان/soban/اژدها
ثمن/saman/قیمت
ثمود/samood/یکی از قبائل عرب
ثهلان/sahlaan/نام کوهی است که شعرا به آن تمثل می کنند
ثواب/savaab/جزای عمل، پاداش
ثیاب/siyaab/جامه ها
اسم پسرانه

نظر شما چیست؟

شما چی فکر می‌کنید؟

نقطه
Logo
ثبت نام در سایت